Motorové oleje, filtry, maziva – výměna oleje a filtru Rychnov nad Kněžnou

Specializujeme se především na výměny provozních náplní osobních a užitkových vozidel. Pokud se chcete objednat, abyste nemuseli čekat, můžete nás kontaktovat na mob.: 774 53 11 53 nebo e-mail: info@oleje-filtry-maziva.cz, kde s vámi naši technici dohodnou přesný termín provedení prací.

Výměna oleje Rychnov nad Kněžnou – odborná výměna oleje

Výměna motorového oleje se skládá z:

  • vypuštění staré olejové náplně (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • demontáže starého olejového filtru (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • odsátí zbytků nevyteklého oleje z olejové vany motoru (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • propláchnutí mazacího systému motoru – v případě potřeby (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • montáže nového olejového filtru, uzavření vypouštěcího otvoru a naplnění mazacího systému novým vhodným motorovým olejem (dle doporučení výrobce oleje nebo dle předepsaných norem výrobce vozidla) - (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • kontroly správného množství oleje (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)
  • umístění kontrolního štítku o provedení výměny motorového oleje, poté následuje předání vozidla majiteli, přičemž majiteli vozidla je umožněna vizuální kontrola postupu prací (výměna oleje Rychnov nad Kněžnou)

Rychnov nad Kněžnou - Výměna filtrů

Výměna filtrů je dělána dle požadavků zákazníků. Filtry určené k výměně odborně demontujeme. Dle potřeby provedeme identifikaci použitého filtru. Vyhledáme vhodné filtry dle katalogu výrobce filtru a provedeme montáž. Zásadně nemontujeme filtry nevhodné pro dané vozidlo nebo filtry, které nejsou totožné s filtry, které byly z vozidla demontovány v průběhu prací. Filtry jsou následně kontrolovány z hlediska těsnosti a zákazníkovi je umožněna vizuální kontrola provedených prací.